Betsoo Lisanslı Mı ?

Betsoo Lisanslı Mı ?
Betsoo Lisanslı Mı ?

Siyah, kırmızı, beyaz gibi renk tonlarında hazırlanmış bir tasarım ile karşınıza çıkan, Türkiye ip adresleri üzerinde Türkçe dil seçeneğinde hizmet veren Betsoo markasının resmi anlamda kurulmuş bir şirket tarafından işletildiği ve onay aldığı görülmektedir. Site hakkında yapılan açıklama ile birlikte, lisans konusunda bir inceleme yapıldığında, Betsoo lisanslı mı? İfadesi ile birlikte karşınıza, Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme kurulu üzerinden site adına alınmış olan 8048/JAZ numaralı bir lisans belgesinin çıktığı görülmektedir. Belge Betsoo sitesi ana sayfası üzerinden de doğrulanmaktadır. Gereken kolaylığın sağlandığı görülmektedir.

Betsoo Merkezi Neresi?

Betsoo merkezi neresi? Yönünde bir araştırma yapıldığında, işletici ve kurucu konumdaki Limited Şirketi’nin Malta  üzerinde bulunduğu görülmektedir. 2019 yılından bu yana hazırlık aşamasında olan ve profesyonel bir ekip tarafından yönetilerek hizmet sağlayan sitenin hakkındaki bilgiler kullanıcılara şeffaf bir şekilde iletilmektedir.

Betsoo Hangi Şirkete Bağlı?

Betsoo merkezi neresi? Sorusunda şirketin kurucu ve işleticisi şirketinin, Hollanda Antillerinde açık adresi mevcuttur. Tebligat adresi görülmektedir. Peki Betsoo hangi şirkete bağlı? Bahse konu yasal firma ya da ticari şirket hangisidir? Poligon Entertainment N.V Limited Şirketi tarafından işletildiği, kurulduğu net bir şekilde görülmektedir. Ayrıca Betsoo kendi hakkında vermiş olduğu bilgiler içerisinde, ana ekranda hakkımızda bölümünde vermiş olduğu bilgiler içerisinde de, net ifadeler ile bu şirket tarafından kurulduğunu ve halen işletilmeye devam edildiğini anlatmaktadır. Hollanda Antilleri yönünde tercihte bulunma gerekçesine baktığınızda ise, sadece ve sadece ekonomik göstergelerin etkili olduğunu, vergi oranlarının düşük olduğunu, lisans belgesi alma ve lisans belgesi yenileme bedellerinin düşük olduğunu göreceksiniz.

Betsoo Lisanslı Mı ?

Betsoo yasal mı? Sorusunun Türkiye açısından karşılığı kabul edilmeyen site ve kapatılan site olarak verilmektedir. Peki buna rağmen, Betsoo Türkiye’de oynanıyor mu? Kullanımı açık bir sitedir, hesap açma imkanı tanınmıştır. Türkiye ya da Türkiye ip adresleri üzerinden Türk kimlikleriniz ile hesap açmanız, Betsoo üyelik işlemini meydana getirip, siteyi kullanmanız mümkün hale getirilmiştir. Kolay bir şekilde para yatırabilir, kolay bir şekilde bahis yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde gerçek oyunları, çevrimiçi oyunları para ile oynayabilir ve tüm online hizmetler üzerinden para kazanma şansını elde edebilirsiniz.